Email Drukuj

Zamierzenia artystyczne i edukacyjne Teatru Rampa na Targówku

 

Teatr Rampa na Targówku prowadzi obecnie działalność artystyczną na trzech scenach, mieszczących się w budynku Teatru na ul. Kołowej 20 w Warszawie.

Repertuar Teatru Rampa na Targówku obejmuje 25 spektakli dla dorosłych oraz dla dzieci i młodzieży. Większość z nich wystawianych jest po kilka razy w miesiącu, przez cały sezon.

Na życzenie są również organizowane dla grup dzieci i młodzieży spotkania z twórcami spektakli, składające się z prelekcji na temat pracy w Teatrze i oprowadzania po kulisach Teatru.

Teatr Rampa na Targówku współpracuje również z zainteresowanymi szkołami i domami kultury przy organizacji różnorodnych konkursów i występów dziecięcych.

We wnętrzach Teatru można również od 1999 roku oglądać grafiki i dzieła malarskie  w ramach aktywnie działającej Galerii Sztuki w Teatrze Rampa.

Na rok 2014 przewidzianych jest pięc  premiery, w tym jeden tytuł zaadresowany do dzieci i młodzieży, oraz cztery  przeznaczone dla widzów dorosłych. Trzy z nich odbędą się w w pierwszych miesiacach roku- styczeń luty.