Email Drukuj

Władze i struktura

 


Dyrektor

Michał Walczak

 

Zastępca Dyrektora ds. Organizacyjno-Programowych 

Łukasz Strzelczyk

sekretariat@teatr-rampa.pl

 

Główna Księgowa 

Beata Andrzejewska

beata.andrzejewska@teatr-rampa.pl

+48 (22) 679-11-10

 

Zastępca Głównej Księgowej

Jarosław Zawadzki

jaroslaw.zawadzki@teatr-rampa.pl 

+48 573 801 007

 

Kierowniczka muzyczna 

Marta Zalewska

marta.zalewska@teatr-rampa.pl

 

Dramaturg 

Mateusz Płocha

mateusz.plocha@teatr-rampa.pl

 

Kierowniczka Działu Produkcji Scenicznej i Eksploatacji

Agata Jagniątkowska

agata.jagniatkowska@teatr-rampa.pl

 

Kierownik Sceny

Maciej Niedziałek

maciej.niedzialek@teatr-rampa.pl

+48 573 801 013

 

Kierownik Sekcji Audio-Video

Szymon Górzyński

szymon.gorzynski@teatr-rampa.pl

 

Kierownik Pracowni Oświetleniowej

Michał Głaszczka

michal.glaszczka@teatr-rampa.pl

 

Kierowniczka Działu Komunikacji i Promocji

Anna Andraka

anna.andraka@teatr-rampa.pl

+48 (22) 679 50 51 w.148

+48 573 801 005

 

Kierownik Administracyjny

Jacek Strus

jacek.strus@teatr-rampa.pl

+48 573 801 010

 

Kierowniczka Działu Animacji i Projektów

Katarzyna Szumlas

katarzyna.szumlas@teatr-rampa.pl

+48 573 801 015

 

Kierownik Produkcji

Grzegorz Rychlik

grzegorz.rychlik@teatr-rampa.pl